سه شنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

مدير عامل ايران خودرو خواستار بازنگري در فعاليت‌هاي ايساكو شد!

مدير عامل گروه صنعتي ايران خودرو در راستاي ارتقاي سطح كيفي خدمات پس از فروش و جلب حداكثري رضايت مشتريان و ذي‌نفعان به ايساكو ماموريت داد تا تمامي فرآيند‌هاي كاري در اين حوزه مورد بازنگري دقيق قرار گيرد.

به گزارش كارگراف؛ فرشاد مقيمي مدير عامل گروه صنعتي ايران خودرو در ابلاغيه‌اي به شركت خدمات پس از فروش ايران خودرو، تاكيد كرده است، بازنگري در تمامي فعاليت‌هاي حوزه خدمات پس از فروش شامل اصلاح رويه ها، آئين نامه‌ها و استاندارد‌هاي اجرايي مرتبط با شبكه نمايندگي‌ها به گونه‌اي باعث سهولت در تصميم گيري، تسريع در انجام امور اين حوزه و كاهش هزينه سربار نمايندگي‌ها شود.

وي خواستار بازنگري در فعاليت‌هاي تامين و توزيع قطعات يدكي به ويژه درحوزه خدمات پس از فروش و همچنين ارايه برنامه‌هاي كوتاه مدت و بلند مدت به منظور در دسترس بودن قطعات يدكي در شبكه نمايندگي‌ها شد.

از ديگر موارد اين ابلاغيه، ‌ارائه برنامه‌هاي نوين و خلاقانه درجهت بهبود فضاي كسب و كار اين شركت و شبكه خدمات پس از فروش با در نظر داشتن خرد مالي و همچنين حذف امور غير ضروري و موازي كاري در حوزه‌هاي خدماتي و امدادي و ارايه راهكارهاي مديريت و كاهش هزينه‌هاي جاري شبكه نمايندگي‌ها و شركت ايساكو عنوان شده است.

مقيمي از شركت ايساكو خواست، از نظرات خبرگان و كارشناسان و مشاركت تشكل‌هاي تخصصي در راستاي اجرايي شدن هرچه بهتر برنامه‌ها و سياست‌هاي اعلامي بهره گيرد.

مدير عامل ايران خودرو اين ابلاغيه را در روز جمعه هفته گذشته به اين شركت ارسال و خواستار انعكاس گزارش‌هاي مستمر در خصوص پيشرفت كار و اصلاح هر چه زودتر فرايندها شد.

همچنین ببینید

گلستانی رییس هیات مدیره انجمن قطعه سازان ایران شد

اولین جلسه هیات مدیره جدید انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو برگزار و رئیس …

یک نظر

  1. کارمند ایساکو

    لطفا بجای بازنگری فکری بحال مدیریت بیمار این شرکت بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *