دوشنبه , ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

پانزدهمین نمایشگاه صنعت خودروی اصفهان

پانزدهمین نمایشگاه صنعت خودروی اصفهان از هشتم بهمن ماه آغاز می شود و تا دوازدهم همین ماه به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.
این نمایشگاه که در شش هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا خواهد شد، به ارائه و نمایش جدیدترین محصولات شرکت‌های خودروساز و همچنین نمایندگان شرکت‌های خارجی فعال در بازار ایران می پردازد.
در این نمایشگاه ۲۰ برند مطرح خودرویی داخلی و خارجی حضور خواهند داشت و انواع خودرو و خدمات جانبی مرتبط با خودرو را در معرض بازدید عمومی قرار می دهند. در کنار این نمایشگاه، برنامه‌های جانبی گوناگونی نیز پیش بینی شده که از آن جمله می توان به تست درایو توسط برخی شرکت‌های مطرح خودروساز و همچنین نمایندگی‌های فعال برندهای خارجی اشاره کرد.
اضافه شدن خدمات جانبی و وابسته به خودرو در قالب یک سالن و حضور فعالان شاخص استان اصفهان، از جمله ویژگی‌های قابل توجه پانزدهمین نمایشگاه صنعت خودروی اصفهان خواهد بود که جذابیت‌های ویژه‌ای برای مردم و بازدیدکنندگان به همراه خواهد داشت.
علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۲ روزهای ۸ تا ۱۲ بهمن‌ماه به محل برپایی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

همچنین ببینید

نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۲۰ تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا لغو شد

به گزارش کـارگـراف، نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۲۰ که قرار بود در تاریخ پنجم تا پانزدهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *