دوشنبه , ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

افتتاح بارانداز آپرین و کاهش هزینه‌های لجستیک در ایران خودرو

فاز اول سایت لجستیکی و بارانداز آپرین جهت انبارش و پخش مویرگی ۲۵۰ هزار تن انواع ورق به سازندگان و سایت های تولیدی ایران خودرو به بهره برداری رسید.

به گزارش کارگراف به نقل از ایکوپرس؛ با افتتاح فاز دوم، ظرفیت پخش مویرگی انواع ورق فولادی در این بار انداز از ۲۵۰ هزار تن به ۳۵۰ هزار تن افزایش خواهد یافت. این مراسم بصورت ویدیو کنفرانس بین مدیر عامل ایران خودرو، وزیر راه و شهرسازی و همچنین مدیر عامل راه آهن ج.ا در محل بارانداز برگزار شد.

حسن وفادار نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو در مراسم افتتاح فاز اول این بارانداز به نقش مهم هزینه های لجستیک در قیمت تمام شده محصول اشاره کرد و گفت :‌حدود ۱۵ درصد قیمت تمام شده مربوط به هزینه های لجستیک است. وی تاکید کرد:‌ هدف ایران خودرو از راه اندازی باراندازآپرین کاهش هزینه های لجستیکی و قیمت تمام شده محصول نهایی است .
نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو خاطر نشان کرد : نیاز مصرفی ایران خودرو به ورق فولادی  سالانه ۴۰۰ هزارتن است که قرار است از این میزان ۲۵۰ هزارتن آن از طریق این بازانداز صورت گیرد.

توسلی مهر مدیر عامل شرکت مهندسی خدمات صتعتی ایران خودرو(ایسیکو) نیز ضمن ارائه گزارشی از اجرایی فاز اول بارانداز آپرین گفت:‌ با افتتاح فاز دوم تمامی محموله های فلزی گروه صنعتی ایران خودرو در بارانداز لجستیک آپرین تجمیع و مورد پخش مویرگی قرار می گیرد.

همچنین ببینید

حجم تعهدات معوق ایران خودرو ۲۵ درصد کمتر از سال گذشته شد

روز گذشته فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در جلسه مجمع این شرکت و در گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *